Legia rozgromiła Lechie Gdańsk
Legia Warszawa pokonała Lechię Gdańsk 4:1 w rozgrykwach Pucharu Polski. Dla Warszawskiej drużyny dwie bramki strzelił Aleksandar Projović. Po jednym trafieniu dołożyli Igor Lewczuk i Nemanja Nikolic.
Kibice warszawskiej Legii przyzwyczaili się, że po swoich ulubieńcach mogą spodziewać się dosłownie wszystkiego. Wicemistrzowie Polski, w tym sezonie, potrafią przegrać spotkanie z łatwym rywalem, ale też zdarza się im rozegranie bardzo dobrego spotkania. Z pewnością do takich można zaliczyć pucharowe zwycięstwo nad Lechią Gdańsk.“Stołeczni“ nie pozostawili złudzeń Lechitom i pewnie wywalczyli awans do kolejnej rundy rozgrywek. Awans wywalczyła takže Chojniczanka Chojnice, która pokonała GKS Bełchatów 2:1.
Najnowsze
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!
Po relacji lekarza Tomasz Sakiewicz rusza do działania. „Zapewniamy ochronę i pomoc prawną”
Jak Trzaskowski zignorował patologię w Szpitalu Południowym