Legia Warszawa pokonała Cracovię . Trzy gole Nikolicia i trzy asysty Jodłowca
facebook.com/nemanja.nikolic.legia

Na konferencji prasowej szkoleniowiec Legii Stanisał Czerczesow pozytywnie oceniał grę
swoich zawodników. Legia zasłużenie wygrała z Cracovią Kraków 3:1. Po precyzyjnych
podaniach Jodłowca na listę strzelców trzykrotnie wpisał się Nemanja Nikolić.

Mecz przy Łazienkowskiej był spotkaniem o tzw. sześć punktów. Warszawianie zajmowali 4 lokatę w tabeli Ekstraklasy, natomiast Cracovia była na 3 miejscu. Od pierwszego gwizdka sędziego widać było nową motywację w poczynaniach zawodników ze stolicy. Już w 5 minucie wykorzystali błąd gości i po wzorcowej kontrze Nikolić umieścił piłkę w siatce. Przed przerwą dobrym strzałem z dystansu popisał się Kapustka, lecz bramkarz Legii pewnie wybronił to uderzenie. Chwilę po strzale młodego reprezentanta Polski Guilherme nie wykorzystał dobrej okazji strzeleckiej, uderzając obok słupka. W drugiej części gry padły trzy bramki. W 52 minucie gry niezłe podanie od Jodłowca przejął Nikolić, wykorzystując błąd ustawienia krakowskich obrońców. Nemanja nie dał szans po raz drugi bramkarzowi Cracovii. Dwanaście minut później po dobrym pomyśle na akcję Jodłowca, serbski napatnik z wycofanej piłki strzelił trzeciego swojego gola. Cracovia skutecznie odpowiedziała tylko w 79 minucie. Po asyście Kapustki, na listę strzelców wpisał się Jendrisek. Po meczach 12 kolejki drużyna Legii zamieniła się pozycją w tabeli z Cracovią. Najlepszym ligowym snajperem jest Nemanja Nikolić z 15 trafieniami.
ekstraklasa.pl

Fala na Odrze uległa spłaszczeniu. Czy to dobrze?

Hezbollah potwierdził śmierć swego głównego dowódcy

Selfie z niedźwiedziem - "atrakcja turystyczna" groźna dla ludzi i zwierząt

Woda we Wrocławiu powoli zaczyna opadać. Szczyt w Brzegu Dolnym

Chcą ograniczyć opiekę medyczną dla migrantów

WOT chcieli rozwiązać, za kasę dla strażaków aresztować. Połkną własne języki?

Uściński: kryzys pokazał jedno - rząd sobie nie radzi

Uwaga na oszustów! Próbują wyłudzić pieniądze od powodzian

Dlaczego państwo faworyzuje WOŚP, a nie pomaga wprost?

Dzisiaj informacje TV Republika

Najtrudniejsza sytuacja w okolicy Głogowa, we Wrocławiu spadki na wszystkich rzekach

Tylko u nas! Mulawa oskarża rząd o wykorzystanie PR-owe żołnierzy WOT

Bochenek: ludzie muszą odczuć realne wsparcie od państwa, a nie tylko puste obietnice

Minister Domański o finanse dbać potrafi!

Wojsko amerykańskie ćwiczy scenariusz „końca świata”. Zobacz o co chodzi!