Koniec zwycięskiej serii Chicago Blackhawks
facebook.com/nhlblackhawks

Po dwunastu zwycięstwach z rzędu, porażki w lidze NHL doznali hokeiści Chicago Blackhawks. W czwartkowym meczu ulegli na wyjeździe Tampa Bay Lightning 1:2.

Spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna gości. Aktualni zdobywcy pucharu Stanleya, objęli prowadzenie już w 43 sekundzie meczu a bramkę zdobył Rosjanin Artiom Anisimow. Przy tej bramce asystował niezawodny do tej pory Patrick Kane. Amerykanin obecnie jest najlepiej punktującym zawodnikiem NHL z 30 bramkami i 42 asystami na koncie.
W dalszej części gry inicjatywę przejęli już hokeiści z Florydy. Jeszcze w pierwszej tercji wyrównał Szwed Anton Stralman. Decydującą o zwycięstwie bramkę, zdobył w drugiej tercji Rosjanin Nikita Kuczerow. W całym meczu gospodarze oddali 33 strzały a Blackhawks 18. Jak przyznają sami hokeiści z Chicago, tej nocy rywale byli zdecydowanie lepsi od nich.

Mimo porażki Chicago Blackhawks zachowali pozycję lidera w Konferencji Zachodniej. Zespół Tampa Bay Lightning plasuję się na trzeciej pozycji w Konferencji Wschodniej.

Białostoccy seniorzy przechytrzyli oszusta!

Ogromna skala strat - południe Polski walczy z wielką wodą

Resort zapewnia, że rolnicy nie stracą swoich pieniędzy

Ujawniamy! List od pani Urszuli więzionej od pół roku, tak jak ks. Michał Olszewski

12-letni chłopiec uratował ojca przed ... niedźwiedziem

Niemieccy żołnierze w Polsce. Tusk wie więcej niż Berlin

„Przyjechali tylko dla PR-u”: mieszkańcy Wrocławia oburzeni wizytą von der Leyen i Tuska

Niebywałe: sprawca tragedii na Trasie Łazienkowskiej miał pięć zakazów prowadzenia! Burza w sieci po śmierci ojca rodziny

Gorąco w sieci: internauci krytykują Tuska po akcji ABW

Błaszczak: władza, która dziś Polską rządzi nie sprawdza się! Rozliczymy odpowiedzialnych za zaniedbania ws. powodzi [wideo]