Koliadych zdobył drugi medal dla Polski; tym razem... złoty
Kanadyjkarz Oleksii Koliadych zdobył złoty medal mistrzostw świata w konkurencji C1 200 m rozgrywanych w uzbeckiej Samarkandzie. To drugi medal dla Polski.
Oleksii Koliadych o 0,42 sekundy wyprzedził Hiszpana Pablo Granę. Trzecie miejsce zajął Gruzin Zaza Nadiradze.
To drugi medal wywalczony przez polską reprezentację w zawodach. Wcześniej kajakarz Jakub Stepun zdobył srebro w jedynce na 200 m.
Mistrzostwa świata w Uzbekistanie rozgrywane są w konkurencjach nieolimpijskich.
źródło: PAP
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem