Kolejna porażka Agnieszki Radwańskiej w WTA Finals
Najlepsza polska tenisistka przegrała drugie starcie grupowe podczas turnieju w Singapurze. Tym razem, popularna „Isia” poniosła porażkę z rąk Flavii Pennetty.
Radwańska przegrała z Włoszką wynikiem 6:7 i 4:6. Pojedynek pomiędzy zawodniczkami trwał godzinę i czterdzieści dwie minuty.
Po dwóch meczach, Polka zajmuje ostatnie miejsce w grupie czerwonej i ma już tylko matematyczne szanse na awans. Agnieszkę Radwańską czeka jeszcze czwartkowy mecz z Simoną Halep.
www.wtatennis.com
Komentarze
Najnowsze
Afera w Szpitalu Południowym. Polacy chcą dymisji minister zdrowia
MŚ 2026 - hat-trick Dembele, sensacyjny awans Republiki Zielonego Przylądka (synteza)
Sikorski mówi o upokorzeniu Zełenskiego. Ostra reakcja internautów. "Kolejne antypolskie wystąpienie"