Katowice. Ekspresowe tempo polskich siatkarzy. Polska-Bułgaria [wideo]
TVP Sport

Polscy siatkarze nie dali cienia nadziei swoim rywalom na zwycięstwo w inauguracyjnym spotkaniu w ramach Mistrzostw Świata rozgrywanych w Polsce i w Słowenii. Dziś w katowickim Spodku w całym meczu Bułgaria poległa 3:0 (25:12, 25:20 i 25:20).

Usunięto obraz.

Źródło: TVP SPORT

Zaledwie 19 minut potrzebowała w pierwszej partii reprezentacja biało-czerwonych na to, by pokazać swoją przygniatającą przewagę. Drużyna pod wodzą serbskiego trenera Nikola Grbić'a grała jak z nut. Atak uzupełniał się z obroną. Sportowców na fali niósł fenomenalny doping polskich kibiców.

Drodzy Kibice - reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata 2022 🔥#MŚ2022M pic.twitter.com/EW3dIMJfN3

— POLSKA SIATKÓWKA (@PolskaSiatkowka) August 24, 2022

W drugim secie przewaga nie była już tak duża, ale to Polacy kontrolowali przebieg gry. Trzecia odsłona spotkania pokazała, kto tak naprawdę rządzi na parkiecie. Pokaz przepięknych asów pokazał Kamil Semeniuk.

Drodzy Kibice!
Dziękujemy za Wasz fantastyczny doping w Spodku i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach Biało-Czerwonych! #MŚ2022M pic.twitter.com/qowe2fX5Xr

— POLSKA SIATKÓWKA (@PolskaSiatkowka) August 26, 2022

Zobacz cały skład naszych...

A message to all #volleyball fans from World Champion & MVP Bartosz Kurek.

✨ Watch this special video feature on Kurek as he talks about their victory in 2018 & his hopes for this year's World Champs ➡️ https://t.co/i3qpQOy8Dw

⚡️ #Electriying2022 #MWCH2022 @PolskaSiatkowka pic.twitter.com/JHoPJKnNZ2

— Volleyball World (@volleyballworld) August 26, 2022
Telewizja Republika

Wrocław czeka, ale nie ludzie. Bez wytchnienia umacniają wały

Uruchomiono dwa kolejne poldery zalewowe pod Wrocławiem

Usuwanie skutków powodzi. Jakie uprawnienia ma twój pracodawca?

Zmarł Toto Schillaci, bohater mistrzostw świata 1990

Libicki: Henning-Kloska wykazała się całkowitym brakiem wyczucia

Nie wstyd panu, panie Donaldzie?

Kosztowniak: Chaos, dezinformacja, degrengolada i upadek - tak w sytuacji kryzysowej działa Tusk

Szokujące słowa ekologa! Niemiecki wywiad werbował do protestów przeciwko budowie zbiorników retencyjnych!

Trump i Duda spotkają się w Amerykańskiej Częstochowie – kluczowe wydarzenie przed wyborami w USA