Kalinić odmówił przyjęcia srebrnego medalu: Dziękuję, ale ja w Rosji nie grałem

Chorwat Nikola Kalinić został wyrzucony przez trenera Zlatko Dalicia z kadry po pierwszym meczu w piłkarskich mistrzostwach świata. Piłkarz odmówił przyjęcia medalu wywalczonego przez jego kolegów – Dziękuję, ale ja w Rosji nie grałem - powiedział w rozmowie z chorwackimi mediami.
W końcówce spotkania z Nigerią (2:0) selekcjoner Zlatko Dalić chciał wprowadzić do gry Kalinicia. Grający na co dzień w Milanie piłkarz odmówił wejścia na boisko tłumacząc się kontuzją. Piłkarz dwa dni później został odesłany przez szkoleniowcado domu.
Chorwaci okazali się być rewelacją rosyjskiego mundialu. Udało im się dotrzeć aż do finału, w którym ulegli Francji 2:4.
Piłkarze bałkańskiej kadry wyrazili zgodę, aby ich kolega mimo wszystko otrzymał srebrny medal.
Chorwacki napastnik odmówił jednak jego przyjęcia – Dziękuję, ale ja w Rosji nie grałem - powiedział w rozmowie z chorwackimi mediami.
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości
Najnowsze

Ryszard Rynkowski prowadził po alkoholu? Wyniki badań rozwiewają wątpliwości

AKTUALIZACJA
Bliski sojusznik Donalda Trumpa zabity na uniwersytecie w Utah. Jest nagranie z zamachu

Książulo o kanapkach Makłowicza: „Zwykły hot dog ze stacji. Gdzie tu jest Makłowicz?”
