Jacek Góralski wraca do gry. Sousa już na niego czeka

Po ośmiu miesiącach przerwy, na boisku zobaczyliśmy Jacka Góralskiego. Pojawił się na murawie podczas meczu Kajrat Ałmaty – Aktobe. Jego zespół zwyciężył 2:1.

17- krotny reprezentant Polski pojawił się na boisku w 62. minucie meczu. Ponad półroczna pauza nie była widoczna, gdyż Góralski zagrał bardzo poprawnie. To dobra wiadomość dla kadry prowadzonej przez Portugalczyka Paulo Sousę.

Do środka pola wraca kolejny wartościowy piłkarz. W listopadzie reprezentację czekają mecze z Andorą i Węgrami w eliminacjach do mundialu w Katarze, a w marcu baraże do tego turnieju. Reprezentacja będzie mogła liczyć na 29-letniego zawodnika Kajrata, gdyż Góralski jest znany ze swojej nieustępliwej gry i zadziorności. Paulo Sousa, u którego Góralski jeszcze nie zagrał, dostrzegł piłkarza kilka miesięcy temu.

Odbył z Góralskim długą rozmowę. Zawodnik powiedział w jednym z wywiadów: - Paulo Sousa zachował się bardzo w porządku. Powiedział, że zna mnie, oglądał mecze z moim udziałem i żebym się nie martwił. Moim celem jest powrót do reprezentacji, bo dostanę swoją szansę -powiedział Góralski. Ostatni mecz Góralskiego nie był udany. Polska pod wodzą Jerzego Brzęczka przegrała 0:2 z Włochami w Lidze Narodów, a Góralski w 30. minut zarobił dwie żółte kartki i musiał opuścić boisko.

Kolejna dobra wiadomość. Jacek Góralski wrócił do gry po kontuzji, której nabawił się w lutym tego roku. ???????????? pic.twitter.com/ItWDV1GtZ6

— Meczyki.pl (@Meczykipl) October 16, 2021
polskieradio24.pl

Wrocław czeka, ale nie ludzie. Bez wytchnienia umacniają wały

Uruchomiono dwa kolejne poldery zalewowe pod Wrocławiem

Usuwanie skutków powodzi. Jakie uprawnienia ma twój pracodawca?

Zmarł Toto Schillaci, bohater mistrzostw świata 1990

Libicki: Henning-Kloska wykazała się całkowitym brakiem wyczucia

Nie wstyd panu, panie Donaldzie?

Kosztowniak: Chaos, dezinformacja, degrengolada i upadek - tak w sytuacji kryzysowej działa Tusk

Szokujące słowa ekologa! Niemiecki wywiad werbował do protestów przeciwko budowie zbiorników retencyjnych!

Trump i Duda spotkają się w Amerykańskiej Częstochowie – kluczowe wydarzenie przed wyborami w USA