Przejdź do treści
23:59 Zaatakujemy wszystkie nuklearne instalacje Iranu - oświadczył premier Izraela Benjamin Netanjahu. Zastrzegł, że trwa wojna i w tej sytuacji nie powie, czy istnieje przewidywany termin zakończenia operacji militarnych - relacjonuje CNN
Wydarzenie Dorota Arciszewska-Mielewczyk i Kluby Gazety Polskiej w Gdyni i Wejherowie zapraszają na spotkanie z Posłami Dariuszem Mateckim i Mariuszem Goskiem które odbędzie się 27.06 o g. 17:30 w Gdyni, w budynku Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości ul. 10 lutego 33
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Słupsku zaprasza na marsz przeciwko masowej migracji, 22 czerwca, godz. 16.00, Bulwary Słupskie MDK
Wydarzenie W najbliższą niedzielę (22 czerwca) o g. 13:00 w Amfiteatrze przy Zamku w Pułtusku otwarte spotkanie pod hasłem "Wygrała Polska" z prezydentem-elektem Karolem Nawrockim i prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Igrzyska paraolimpijskie już za tydzień. Nie będzie reprezentacji Afganistanu

Źródło: Fot:Twitter/BeritaKini.biz

Dziennik „Japan Times” informuje, że w zbliżających Igrzyskach Paraolimpijskich nie weźmie udziału dwóch sportowców z Afganistanu, którzy ze względu na sytuację po przejęciu władzy przez Talibów nie mogą opuścić kraju.

Afgańscy sportowcy to: Zakia Khudadadi i Hossain Rasouli. Oboje mieli wystartować w zawodach taekwondo. 23-letnia Zakia Khudadadi to pierwsza w historii kobieta reprezentująca Afganistan na Imprezie tak wielkiej rangi. Wiadomo, że do tego nie dojdzie.

Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski – MKOI, nie poinformował czy podjęto żadne starania na rzecz umożliwienia występu w Igrzyskach, sportowcom z Afganistanu.

 

There are so many things wrong about the current situation in Afghanistan. Zakia Khudadadi was set to be the 1st female Paralympian for the nation, who knows if and when that might ever happen. https://t.co/cA8SgLm1oT

— Annamarie Phelps (@PhelpsAnnamarie) August 17, 2021
polskieradio24.pl

Wiadomości

Wyrzućmy ETS do kosza! Uwolnijmy potencjał Polskiej gospodarki!

Ocalały z katastrofy Air India targany poczuciem winy

Atak na irański reaktor: zdjęcia ujawniają poważne zniszczenia

Dlaczego sojusznicy Iranu trzymają się z daleka od konfliktu z Izraelem?

Szokujące odkrycie! Zbadali popiół z trzech erupcji. Jak wpływa na klimat?

Ujawnili nieznane dotąd nagrania z zamachu na Trumpa w Butler

Iran na rozmowach z Europą. Czy dziś będzie przełom?

Europejscy sojusznicy NATO budzą się z letargu

Przełom w walce z rakiem trzustki. Jest nadzieja

Tajemnicze loty z Chin do Iranu

To już nie są żarty: były polityk od Palikota wzywa Tuska do zamachu stanu

Klubowe Mistrzostwa Świata: Słaba frekwencja, zaskoczenia sportowe i problemy faworytów

Grupa Bilderberg ważniejsza niż Polacy w strefie wojny? Szokujące zachowanie Sikorskiego

Prokuratura umarza śledztwo w sprawie wyborów kopertowych

Zamach stanu władzy? Goście Republiki komentują

Najnowsze

Wyrzućmy ETS do kosza! Uwolnijmy potencjał Polskiej gospodarki!

Szokujące odkrycie! Zbadali popiół z trzech erupcji. Jak wpływa na klimat?

Ujawnili nieznane dotąd nagrania z zamachu na Trumpa w Butler

Iran na rozmowach z Europą. Czy dziś będzie przełom?

Europejscy sojusznicy NATO budzą się z letargu

Ocalały z katastrofy Air India targany poczuciem winy

Atak na irański reaktor: zdjęcia ujawniają poważne zniszczenia

Dlaczego sojusznicy Iranu trzymają się z daleka od konfliktu z Izraelem?