Iga Świątek i Hubert Hurkacz w półfinale. Ostrawa i Metz są szczęśliwe dla polskiego tenisa
Polscy tenisiści w piątek zwyciężyli swoje mecze w turniejach WTA w Ostrawie i ATP w Metz. Iga Świątek pokonała Jelenę Rybakinę z Kazachstanu 7:6 i 6:2 i awansowała do półfinału turnieju WTA w Ostrawie. Hubert Hurkacz pokonał legendarnego Andy Murraya 7:6, 6:3 w turnieju ATP w Metz.
24 - latek dokonał tego samego co jego młodsza koleżanka i awansował do półfinału bez straty seta. Zarówno Świątek, jak i Hurkacz problemy mieli wyłącznie w pierwszym secie. Piątkowe zwycięstwa to wielki sukces rodzimego tenisa. W półfinałach Iga Świątek zmierzy się z Greczynką Marią Sakkari. Hubert Hurkacz zmierzy się z Peterem Gojowczykiem.
Hubert Hurkacz melduje się w półfinale turnieju ATP 250 w Metz!
— Dawid Żbik (@DawidZbik) September 24, 2021
✅ 7:6, 6:3 vs. Andy Murray
???? 13 asów, ani razu nie stracił podania.
Bardzo dobry mecz Huberta z kilkoma "magicznymi" zagraniami. Przede wszystkim zaimponowała mi koncentracja w kluczowych punktach. Brawo!
Dzisiaj Iga Świątek i Hubert Hurkacz niezłe braterstwo dusz: zwycięskie dwusetówki z tie-breakiem w pierwszym secie, a w drugim co najmniej dwa meczbole dokładnie w tych samych sekundach
— Paweł Wilkowicz (@wilkowicz) September 24, 2021
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Zmodernizowany krążownik atomowy „Admirał Nachimow” już na morzu. Rosja prowadzi testy
Kierwiński zabronił wnoszenia narodowych flag na stadion! Bo miały... plastikowe trzonki
Koniec ugrupowania Nowackiej. Majątek trafił do organizacji proaborcyjnej