Iga Świątek brązową medalistką igrzysk w Paryżu
Iga Świątek wygrała z Anną Karoliną Schmiedlovą 6:2, 6:1 i jako pierwsza polska tenisistka stanie na olimpijskim podium. Świat przed igrzyskami skazał ją złoto, a jej pozostała radość z brązu.
Komentarze
Najnowsze
Czarnek pyta o „pacjentów” szpitalnego saloniku VIP. Będą kontrole w całej Polsce
Tusk pisze o zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo, internauci dostrzegli drugie dno
Mamy kolejny sukces na YouTube! Tym razem świętuje Republika Plus