Fiorentina zrewanżowała się Lechowi
Lider Serie A pokonał Mistrza Polski 2:0 w meczu czwartej kolejki Ligi Europy. Tym samym, zespół z Florencji zrewanżował się „Kolejorzowi” za porażkę sprzed dwóch tygodni.
Obie bramki dla popularnej „Violi” strzelił Josip Ilicić. Reprezentant Słowenii pokonał Jasmina Buricia w 42. i 83. minucie spotkania.
W tej chwili, Poznaniacy z czterema punktami zajmują trzecią pozycję w swojej grupie i tracą do włoskiej drużyny dwa oczka. Liderem jest FC Basel, które ma 9. punktów po czterech spotkaniach.
www.lechpoznan.pl
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"
Kaleta: Tusk znów obroni swoich? Platforma nie chce rozwiązać tej afery
SPRAWDŹ TO!