Euro siatkarek. Polki rozgromiły Hiszpanki
Twitter/@CEVolleyball

Polskie siatkarki pokonały Hiszpanię 3:0 w czwartym meczu Mistrzostw Europy. Polki prowadzą w grupie B z kompletem zwycięstw.

W pierwszym secie Polki dominowały od początku i wygrały do 15!. Rywalki nie potrafiły przyjąć zagrywki biało-czerwonych. W drugiej partii scenariusz się powtórzył. Liderki kadry Nawrockiego, w tym Malwina Smarzek mogły odpocząć. W ich miejsce weszły absolutne debiutantki-Martyna Czyrniańska i Monika Fedusio.

Pierwszy set z ????????do 15!#EuroVolleyW@PKN_ORLEN @Plus_Polska pic.twitter.com/TNRn46OdZ9

— POLSKA SIATKÓWKA (@PolskaSiatkowka) August 23, 2021

Trzeci set to pokaz siły naszych reprezentantek. Polki wygrały do … ośmiu i cały mecz 3:0. Biało-czerwone z kompletem zwycięstw prowadzą w grupowej tabeli z dorobkiem 12 punktów. Drugie miejsce zajmują Bułgarki (7 pkt), które rozegrały jeden mecz mniej. Trzecie są Czeszki (6 pkt).

Ostatni set z ???????? do 8
Gratulujemy!!!! #EuroVolleyW
@PKN_ORLEN @Plus_Polska pic.twitter.com/aW5x8oMcou

Przed podopiecznymi Jacka Nawrockiego jeszcze jeden mecz grupowy. Rywalkami będą Bułgarki.

Portal TV Republika

Błaszczak: władza, która dziś Polską rządzi nie sprawdza się! Rozliczymy odpowiedzialnych za zaniedbania ws. powodzi [wideo]

Uderzenie w nielegalny hazard w Gdyni!

Republika: „W Punkt” o godz.20:20

Młodzi ludzie uratowali kościół przed powodzią

Miliony dla Fundacji WOŚP. PZU nie żałuje kasy

Policja zatrzymała pijanego ojca, który opiekował się dzieckiem!

Bagiński: strategia Tuska wobec kataklizmu to strategia picu i rozpaczliwe ratowanie wizerunku

Rada Muzeum Historii Polski staje w obronie dyrektora, którego chce odwołać koalicja 13 grudnia