Euforia radości Adama Małysza po triumfie Stocha! [WIDEO]
Podczas konkursu na dużej skoczni, Kamil Stoch wywalczył złoty medal igrzysk olimpijskich. Udało się pokonać mu Andreasa Wellingera o 3,4 punkta. Na najniższym stopniu podium stanął Robert Johansson. Dawid Kubacki wywalczył 10. miejsce; Stefan Hula 15. Maciej Kot skończył na miejscu 19.
"Ależ to były emocje. Oglądając te zawody, przeżywałem je bardziej, niż kiedy ja sam byłem skoczkiem. Najgorsze jest to, że nie masz wpływu na wydarzenia. Aż skręcało mnie w brzuchu w decydujących momentach. A po wszystkim, nie będę ukrywał, wzruszyłem się i łza się w oku zakręciła. To niezapomniane momenty życia" - napisał na swoim Facebooku Adam Małysz.
Jak widać emocje sięgnęły zenitu!
Adam Małysz zamieścił również na swoim profilu zdjęcie z Kamilem Stochem. "Z mistrzem" - podpisał fotografię i podkreślił, że jest dumny.
Najnowsze
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!