El. MŚ 2018: Krychowiak wraca do kadry. Zobacz również inne powołania
Adam Nawałka powołał graczy z lig zagranicznych na najbliższe spotkania eliminacji mistrzostw świata 2018 z Armenią i Czarnogórą. Do kadry po nieobecności na jednym zgrupowaniu wraca Grzegorz Krychowiak.
Po nieobecności do kadry wraca Grzegorz Krychowiak. Pomocnik nie został powołany na ostatnie zgrupowanie (mecze z Danią i Kazachstanem) z powodu braku gry w klubie. W ostatnich dniach okna transferowego Krychowiak został wypożyczony z PSG do West Bromwich Albion i zbiera tam znakomite recenzje.
Oto lista powołanych:
Bramkarze:
Łukasz Fabiański (Swansea)
Łukasz Skorupski (AS Roma)
Wojciech Szczęsny (Juventus)
Przemysław Tytoń (Deportivo la Coruna)
OBROŃCY:
Bartosz Bereszyński (Sampdoria)
Thiago Cionek (Palermo)
Kamil Glik (AS Monaco)
Marcin Kamiński (VfB Stuttgart)
Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
POMOCNICY:
Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg)
Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad)
Kamil Grosicki (Hull City)
Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion)
Karol Linetty (Sampdoria)
Maciej Rybus (Lokomotiv Moskwa)
Paweł Wszołek (Queens Park Rangers)
Piotr Zieliński (SSC Napoli)
NAPASTNICY:
Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
Łukasz Teodorczyk (RSC Anderlecht)
Kamil Wilczek (Brøndby).
Reprezentacja Polski rozegra jeszcze dwa mecze w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018. 5 października kadra Adama Nawałki zagra w Erywaniu z Armenią (18:00), a 8 października na PGE Narodowym podejmie Czarnogórę (18:00).
Polecamy Polityczna Kawa
Wiadomości
Daniel Martyniuk dotarł na chrzest syna po burzliwym locie. Danuta Martyniuk w odważnej stylizacji, Zenka zabrakło!
Hasło Marszu Niepodległości 2025 ogłoszone. Organizatorzy mówią o obronie Polski przed kryzysem migracyjnym
Zablokować CPK i oddać ziemię? Horała punktuje rząd Tuska za bezczynność w sprawie kluczowej działki dla inwestycji
Najnowsze
Hasło Marszu Niepodległości 2025 ogłoszone. Organizatorzy mówią o obronie Polski przed kryzysem migracyjnym
Wersow i Friz zabrali 2-latkę do Dubaju „spełnić jej marzenie”.
Zablokować CPK i oddać ziemię? Horała punktuje rząd Tuska za bezczynność w sprawie kluczowej działki dla inwestycji