El Clasico: Tryumf Realu Madryt. Barcelona na kolanach
Twitter

W hiszpańskim Klasyku FC Barcelona przegrała z Realem Madryt w ramach 7. kolejki La Liga. Po pierwszej połowie był remis. Trafienia na wagę zwycięstwa dla Realu padły już po przerwie.

W dzisiejszych rozgrywkach wygrał Real Madryt z przewagą 3:1 nad odwiecznym największym oponentem Barceloną. Gole dla Madrytu strzelili Federico Valverde (w 5. minucie), Sergio Ramos (63) i Luka Modrić (90). Barcelona na swoim koncie zdobyła tylko jedną bramkę dzięki strzale Ansu Fati w 8. minucie.

— WBEIMAR LO DICE (????) (@wbeimarlodice) October 24, 2020

¡EL CLÁSICO ES BLANCO!⚪️ #RealMadrid venció 1-3 al #FCBarcelona ???????? con goles de Valverde, Ramos y de Modric. PARTIDAZO EN EL CAMP NOU. pic.twitter.com/Wq0gwRMb1n