Przejdź do treści
14:35 Lubelskie: Kolejne ogniska rzekomego pomoru drobiu. Dotychczas w Lubelskiem wykryto 12 ognisk tej choroby
14:22 Ukraina: rosyjscy żołnierze zastrzelili siedmioro cywilów, ukrywających się w Pokrowsku
13:41 Polska: W nocy w całym kraju spadnie śnieg. IMGW ostrzega przed zamieciami śnieżnymi na północy
13:40 Polska: IMGW ostrzega przed wzrostem poziomu wody m.in. w Bałtyku
13:26 Ekwador: Co najmniej sześć osób zabitych przez zamaskowanych napastników na zachodzie kraju
13:11 Polska: W Kościele katolickim w Polsce ofiary na tacę z 6 stycznia idą na misje
13:02 Tajlandia: Rząd oskarżył Kambodżę o naruszenie porozumienia o zawieszeniu broni
12:27 Pomorskie: Pożar budynku ZUS w Sztumie. Ewakuowano 80 osób
Wydarzenie Telewizja Republika, województwo lubelskie i miasto Chełm zapraszają na "Wystrzałowego Sylwestra z Republiką". Wśród gwiazd m.in. Fun Factory, Kombi Łosowski, Bayer Full, Defis, Corona i Weekend. Zapraszamy 31 grudnia do Chełma i przed telewizory!
Republika Zapraszamy na stoisko Telewizji Republika już od 30 grudnia – przy Placu Niepodległości w Chełmie
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Londyn zaprasza na koncert kolęd patriotycznych Pawła Piekarczyka, 2 stycznia, godz. 17.30 (po Mszy św.), w kościele Parafialnym pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece koło Ropczyc
Wydarzenie Klub "Gazety Polskiej" w Olsztynie zaprasza na spotkanie z posłem Andrzejem Śliwką, które odbędzie się w Szczytnie, przy ul. Solidarności 9 (świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej), 3 stycznia 2026 r. (sobota) o godz. 17:00
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Gdyni zaprasza na koncert kolęd patriotycznych Pawła Piekarczyka, 4 stycznia, godz. 16:00, Kościół p.w. Chrystusa Króla, Gdynia-Mały Kack, ul. Ks.Bp. Jana Bernarda Szlagi 3 (wjazd od ulicy Halickiej)
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na prezentację wystawy w 130 rocznicę urodzin Gen. Stefana Roweckiego „Grota”, wystawa oddziału IPN w Łodzi czynna do 12 stycznia, Krużganki Klasztoru OO. Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Ekstraklasa: wiadomo, czy Błaszczykowski zagra w meczu Śląsk-Wisła

Źródło: Flickr

Kapitan Wisły Kraków, Jakub Błaszczykowski poinformował, że otrzymał wynik testów na obecność koronawirusa. Wynik okazał się ujemny.

Piłkarz był zmuszony do zrobienia testów na COVID-19 z powodu incydentu podczas meczu w 1. kolejce. Po meczu w Białymstoku do Błaszczykowskiego podbiegł kibic, któremu zależało na zdjęciu z piłkarzem. Po zdarzeniu Jakub Błaszczykowski musiał się odseparować od reszty drużyny i przejść testy. Na szczęście wynik okazał się negatywny, dlatego kapitan może wspierać drużynę podczas meczu ze Śląskiem.

Po zajściu Komisja Ligi nałożyła karę finansową na klub Jagiellonii Białystok za niewłaściwą organizację spotkania w kwocie 15 tysięcy złotych.

W drugiej kolejce Ekstraklasy Wisła Kraków podejmie w sobotę Śląsk Wrocław. Początek spotkania już o 17.30.

 

Jakub Błaszczykowski otrzymał wynik testu na obecność koronawirusa - jest on ujemny. Oznacza to, że kapitan Białej Gwiazdy będzie mógł wystąpić w meczu ze Śląskiem.

— Karolina Biedrzycka (@KarolinKawula) August 29, 2020
polskieradio24.pl

Wiadomości

Przynajmniej sześć osób zabito na zachodzie kraju...

Dominacja Carlsena w Dausze. Duda nie dokończył MŚ

Po pięciu dniach media piszą o balonach, nie podając źródła, czyli TV Republika

Wielkie wyróżnienie dla Kochanowskiego. Polski środkowy w elitarnym gronie

Romski ślub Viki Gabor wywołał burzę. Dziadek narzeczonego: „Nie spodziewałem się takiego hejtu”

HIT DNIA

Tusk się "obudził" i dodał dziwny wpis. Dostał proste pytanie: gdzie są notatki?

Zima w pełni. IMGW ostrzega przed ciężkimi warunkami w 13 województwach

Gdy prezydent Nawrocki pracuje, Tusk ŚPI ,,Jawna kpina!!''

Pali się budynek ZUS w Sztumie. Ewakuowano 80 osób!

Prawnicy Dla Polski alarmują po wpisie aktywistki! "Sprawa jest niezwykle poważna"

Gol Martineza zapewnił Interowi pozycję lidera Serie A na koniec roku

Kida: obywatele nie są równo traktowani przez system sprawiedliwości w Polsce

NBA: Leonard nie do zatrzymania! Rekord kariery i show w LA

Wystrzałowy Sylwester na Lubelszczyźnie z Republiką. Tak przywitamy Nowy Rok!

Rozbito internetowy narkobiznes, zatrzymano kilkanaście osób!

Najnowsze

Przynajmniej sześć osób zabito na zachodzie kraju...

Romski ślub Viki Gabor wywołał burzę. Dziadek narzeczonego: „Nie spodziewałem się takiego hejtu”

HIT DNIA

Tusk się "obudził" i dodał dziwny wpis. Dostał proste pytanie: gdzie są notatki?

Zima w pełni. IMGW ostrzega przed ciężkimi warunkami w 13 województwach

Gdy prezydent Nawrocki pracuje, Tusk ŚPI ,,Jawna kpina!!''

Dominacja Carlsena w Dausze. Duda nie dokończył MŚ

Po pięciu dniach media piszą o balonach, nie podając źródła, czyli TV Republika

Wielkie wyróżnienie dla Kochanowskiego. Polski środkowy w elitarnym gronie