Ekstraklasa: Sobotni remis Śląska Wrocław z Lechem Poznań
PKO BP Ekstrakalasa/Twitter

Trzecia kolejka Ekstraklasy upłynęła pod znakiem remisu. Śląsk Wrocław zremisował z Lechem Poznań 3:3. Aż pięć bramek padło już w pierwszej połowie spotkania.

Już w siódmej minucie od rozpoczęcia meczu pierwszy gol padł po stronie Lecha. Punkt zdobył Szwed Mikael Ishak. Po kolejnych piętnastu minutach gole w odstępie zaledwie dwóch minut zdobyli tym razem dla Śląska Piotr Celeban i Mathieu Scalet. Kolejne dwie bramki znów przywróciły prowadzenie Lechowi (ponowny gol Ishaka i Daniego Ramireza).

W 51. minucie wynik został jednak wyrównany przez Słowaka Roberta Picha przez rzut karny.

W tabeli Śląsk z siedmioma punktami jest liderem, natomiast Lech z zaledwie dwoma jest dopiero dziewiąty.

Rozgrywki całej trzeciej kolejki wyglądają następująco:

Jagiellonia Białystok zremisowała z Podbeskidziem 2:2, a Wisła Płock przegrała w piątek z Legią 0:1.

W sobotę Cracovia zremisowała ze Stalą Mielec 1:1, Warta Poznań z Piastem Gliwice 0:0, a Śląsk Wrocław z Lechem Poznań.

Dziś zmierzą się ze sobą o 15.00 Pogoń Szczecin z Wisłą Kraków, a o 17.30 Górnik Zabrze z Lechią Gdańsk.

W ostatnim meczu kolejki zmierzą się natomiast Raków Częstochowa z KGHM Zagłębie Lubin.

16. Cracovia Kraków 3 1 2 0 5-4 0 +1

???? @SlaskWroclawPl traci pierwsze punkty, @PiastGliwiceSA i @WartaPoznan ze zdobyczami, @MKSCracoviaSSA "na zero" ???? pic.twitter.com/KPBf0yifh0

— PKO BP Ekstraklasa (@_Ekstraklasa_) September 12, 2020
polskieradio24.pl

Działał zgodnie z prognozą, tak jak ją rozumiał

Zła i dobra wiadomość. Co z Wrocławiem?

Wrocław czeka ale nie ludzie. Bez wytchnienia umacniają wały

Uruchomiono dwa kolejne poldery zalewowe pod Wrocławiem

Usuwanie skutków powodzi. Jakie uprawnienia ma twój pracodawca?

Zmarł Toto Schillaci, bohater mistrzostw świata 1990

Libicki: Henning-Kloska wykazała się całkowitym brakiem wyczucia

Nie wstyd panu, panie Donaldzie?

Kosztowniak: Chaos, dezinformacja, degrengolada i upadek - tak w sytuacji kryzysowej działa Tusk

Szokujące słowa ekologa! Niemiecki wywiad werbował do protestów przeciwko budowie zbiorników retencyjnych!

Trump i Duda spotkają się w Amerykańskiej Częstochowie – kluczowe wydarzenie przed wyborami w USA