Dramat Reprezentacji Holandii. Czesi wykonali wyrok
facebook.com/uefaeuro

Znajdując ten odpowiedni dla porażki Holendrów, trzeba odwołać się do sytuacji z
ostatniego meczu Oranje w eliminacjach. Van Persie strzela bramkę, ale jest to bramka
samobójcza. Być może to pewien znak,że bardzo zasłużone pokolenie holenderskich piłkarzy
powinno zakończyć reprezentacyjne kariery. W każdym zespole piłkarskim zawsze nadchodzi
czas na zmiany, kunsztem pozostaje kwestia w jaki sposób je przeprowadzić. Na Amsterdam Arenie Reprezentacja Czech pokonała Reprezentację Holandii 3:2. Nasi Południowi
Sąsiedzi wygrywali już nawet 3:0, po czym Pomarańczowi zdobyli honorowe dwa gole.

Pierwsza bramka padła po składnej , wręcz finezyjnej akcji Czechów , którą pewnym strzałem zakończył Kaderabek w 24 minucie meczu. Na drugą bramkę nie trzeba było długo czekać. Już w 35 minucie bierność i nieudolność zawodników holenderskich w bocznej strefie pola karnego wykorzystał Sural. Po sprytnej akcji uderzył obok bliższego słupka Zoeta. Pierwszy samobój w karierze Van Persiego miał miejsce w 66 minucie meczu. ,,Dziewiątka” Oranje niefortunnie uderzył głową po wrzutce z rzutu wolnego gości. Było już 0:3.Warto nadmienić,że od 42 minuty Czesi grali w osłabieniu po zasłużonej czerwonej kartce dla Suchego. W 70 minucie wreszcie udało się strzelić pierwszego gola Holendrom. Po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego precyzyjny strzałem głową popisał się Huntellar. Po niespełna 13 minutach od pierwszej bramki Holendrów do siatki trafi Van Persie. W ten sposób zrehabilitował swojego samobója. Nie można przedłużać formuły złotego pokolenia w nieskończność. Arjen Robben , Klas-Jan Huntelaar, RobinVan Persie, Wesley Sneijder to wielkie nazwiska , szkoda tylko , że muszą żegnać się z reprezentacją w fatalnej atmosferze. Nadszedł czas na odnalezienie nowych liderów drużyny narodowej z wielkimi tradycjami.
mm

Chcą ograniczyć opiekę medyczną dla migrantów

WOT chcieli rozwiązać, za kasę dla strażaków aresztować. Połkną własne języki?

Uściński: kryzys pokazał jedno - rząd sobie nie radzi

Uwaga na oszustów! Próbują wyłudzić pieniądze od powodzian

Dlaczego państwo faworyzuje WOŚP, a nie pomaga wprost?

Dzisiaj informacje TV Republika

Najtrudniejsza sytuacja w okolicy Głogowa, we Wrocławiu spadki na wszystkich rzekach

Tylko u nas! Mulawa oskarża rząd o wykorzystanie PR-owe żołnierzy WOT

Bochenek: ludzie muszą odczuć realne wsparcie od państwa, a nie tylko puste obietnice

Minister Domański o finanse dbać potrafi!

Wojsko amerykańskie ćwiczy scenariusz „końca świata”. Zobacz o co chodzi!