Dawid Kubacki trzeci w skokach narciarskich w Predazzo!
Dawid Kubacki trzeci, Kami Stoch czwarty w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Predazzo. Zwyciężył Niemiec Karl Geiger.
Kubacki po raz 14. w karierze znalazł się w czołowej trójce w zawodach indywidualnych PŚ. Stocha wyprzedził o zaledwie 0,1 pkt. Do zdecydowanie najlepszego tego dnia Geigera stracił jednak aż 14,7 pkt. Drugi był Austriak Stefan Kraft.
Geiger wykorzystał słabszą dyspozycję dotychczasowego lidera cyklu Ryoyu Kobayashiego. Japończyk uplasował się dopiero na 26. pozycji.
Siódmy był Piotr Żyła, a 27. Maciej Kot. Z Polaków do serii finałowej nie awansowali Stefan Hula, który był 32. oraz Jakub Wolny - 45. miejsce.
Najnowsze
Monika Richardson nie dostała się do programu TVP w likwidacji. „Jestem za głupia czy za stara?”
Spóźniona reakcja MSZ. Odbyły się rozmowy z Kijowem w sprawie "Bohaterów UPA"
Anna Wyszkoni pod ostrzałem po występie w Opolu. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok jej kreacji