Dantejskie sceny na meczu Brazylia-Serbia! ZOBACZ!
Angielski "Dailymail" poinformował, że w trakcie meczu Serbii z Brazylią doszło do nieprzyjemnych wydarzeń na trybunach. Fani obu zespołów starli się ze sobą, wymierzając sobie nawzajem ciosy. Nie są znane powody, dlaczego doszło w ogóle do bójki. Ale zdjęcia, które publikują zagraniczne media robią wrażenie.
Do akcji musiały wkroczyć służby, które szybko zaprowadziły porządek na trybunach, rozdzielając walczących ze sobą ludzi.
To pierwszy tego typu przypadek na mistrzostwach świata w Rosji. Do tej pory nie było żadnych ekscesów na trybunach. Mundial oceniano pod tym względem niemal perfekcyjnie. Brazylia wygrała z Serbią 2:0 i z pierwszego miejsca w grupie E awansowała do fazy pucharowej.
ZOBACZ:
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Czy rzekome wykroczenia drogowe stały się pretekstem do skazania działacza prolife? Ordo Iuris składa apelację
Fani oburzeni po koncercie Kazika w Zielonej Górze. Muzyk najpierw przeprasza, potem się wycofuje
Sójka krytykuje rząd Tuska za oszczędzanie na zdrowiu Polaków: to są cięcia na pacjentach