Cristiano Ronaldo założył kanał na YouTube
Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo założył kanał na Youtube o nazwie „UR Cristiano”, który w rekordowym czasie uzyskał kilka milionów subskrypcji. Już pierwszego dnia opublikowano na nim kilkanaście krótkich filmów.
„Czekanie dobiegło końca. Mój kanał YouTube wreszcie tu jest! SIUUUbskrybuj i dołącz do mnie w tej nowej podróży” – napisał Cristiano Ronaldo na swoich kontach w mediach społecznościowych. Słynny piłkarz ma 112,5 miliona obserwujących na platformie X, 170 milionów na Facebooku i 636 milionów na Instagramie. YouTube jest kolejną platformą, którą zamierza „podbić”.
Pierwszy opublikowany film nosi tytuł „Gdy poznałem najsłynniejszego Ronaldo”. Przedstawia on 39-latka odsłaniającego swoją figurę woskową w muzeum Madame Tussauds w Nowym Jorku. Najnowszy film „Tak się poczułem, gdy odkryłem raj. Projekt Morze Czerwone” prezentuje walory turystyczne wybrzeża Arabii Saudyjskiej.
Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki od stycznia 2023 roku gra w saudyjskim klubie „Al-Nassr” Rijad. Wcześniej występował w Manchesterze United, „Juventusie” Turyn, „Realu” Madryt i „Sportingu” Lizbona.
Dzisiaj rozpocznie się pierwsza kolejka rozgrywek ligi saudyjskiej. O godzinie 20 czasu polskiego drużyna Ronaldo spotka się z „Al-Raed” Burajda.
źródło: PAP
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Najnowsze
HIT DNIA
Sondaż: Prezydent Nawrocki z kolejnym rewelacyjnym wynikiem. Za nim - długo nikt
Olaf Lubaszenko pokazał zdjęcie z 32-letnią córką. Marianna poszła w jego ślady i mówi wprost: „Znani rodzice to błogosławieństwo i przekleństwo”
Limnéll: Pokój bez sprawiedliwości to tylko przerwa przed kolejną wojną