Burza śnieżna pokrzyżowała plany NBA. Mecz przełożony
Zimowa aura znów dała się we znaki amerykańskim ligom. Spotkanie NBA w Memphis nie doszło do skutku z powodu trudnych warunków pogodowych, które od weekendu utrudniają funkcjonowanie regionu.
Niedzielny mecz pomiędzy Memphis Grizzlies a Denver Nuggets został przełożony decyzją władz ligi podjętą na niespełna trzy godziny przed planowanym rozpoczęciem spotkania. Powodem była burza śnieżna przechodząca przez środkową część Stanów Zjednoczonych, która dotarła również do Memphis. W sobotę oraz w niedzielny poranek w mieście występowały intensywne opady śniegu, deszczu ze śniegiem oraz marznącego deszczu, co znacząco pogorszyło warunki na drogach i wpłynęło na bezpieczeństwo dojazdu do hali. NBA poinformowało, że spotkanie zostanie rozegrane w innym terminie, jednak na razie nie podano konkretnej daty.
Z powodu tej samej fali złej pogody odwołano także kilka meczów w innych rozgrywkach koszykarskich w USA, w tym na poziomie uniwersyteckim.
Źródło: Republika, x.com, PAP
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X