Błaszczykowski wraca do zdrowia
Jakub Błaszczykowski po przenosinach do włoskiej Fiorentiny liczy na powrót do wysokiej dyspozycji. Polak przede wszystkim musi omijać kontuzje. Na szczęście uraz z meczu z FC Basel okazał się nie groźny.
Popularny „Kuba” już w środę powinien być do dyspozycji trenera ACF Fiorentiny, który w tym samym czasie stracił Khouma Babacar, Josip Ilcic i matias Vecino. W środę „Viola” zagra z FC Bologna i reprezentant Polski może liczyć na kolejny występ. Może się okazać, że będzie zbyt wcześnie dla Błaszczykowskiego, jednak w następnej kolejce rywalem jego drużyny będzie liderujący Inter Medional i obecność „Kuby” może okazać się dużym atutem drużyny Fiorentiny.
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"
Kaleta: Tusk znów obroni swoich? Platforma nie chce rozwiązać tej afery
SPRAWDŹ TO!