BRAWO! Dawid Kubacki zwycięzcą Letniego Grand Prix
Dawid Kubacki wygrał cykl Letniej Grand Prix 2019 w skokach narciarskich. W ostatnich zawodniach letniego cyklu w Klingenthal zajął piąte miejsce.
Trzecie miejsce w zawodach w Klingenthal zajął inny z Polaków Piotr Żyła. Zwycięzcą był Słoweniec Anze Lanisek.
O zwycięstwo całym cyklu Dawid Kubacki rywalizował z Japończykiem Yukiyą Sato. Przed zawodami Polak w klasyfikacji generalnej zajmował drugie miejsce. W ostatnich zawodach Yukiya Sato zajął dopiero 11. miejsce, co pozwoliło Polakowi zwyciężyć w tegorocznym Letnim Grand Prix.
IAR
Komentarze
Najnowsze
Kolejna AFERA w KO! Wepchnęła się przed dwuletnią kolejkę do lekarza?!
Antetokounmpo zmienia klub po 13 latach. Sensacyjny ruch w NBA
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu