Awans Murraya do półfinału po pięciosetowym boju
Szkocki tenisista znalazł się w najlepszej czwórce Wimbledonu po pokonaniu Jo-Wilfrieda Tsongi. Trwający prawie cztery godziny pojedynek zakończył się wynikiem 7:6, 6:1, 3:6, 4:6 i 6:1.
W walce o finał Andy Murray zmierzy się z Tomasem Berdychem. Do tej pory obaj doświadczeni tenisiści mierzyli się ze sobą czternastokrotnie i lepszym bilansem może pochwalić się Szkot, który wygrał osiem starć.
W dotychczasowej karierze 29-latek wygrał dwa turnieje wielkoszlemowe. Najpierw w 2012 roku udało mu się zwyciężyć US Open, a w następnym sezonie triumfował właśnie podczas Wimbledonu. W ubiegłym roku Murray odpadł z tych trawiastych rozgrywek na etapie półfinału.
Najnowsze
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Przełom ws. Prokuratury Krajowej. Sąd nakazał śledztwo i ostro ocenił działania Bodnara