Przejdź do treści
17:55 Ukraina: Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) oświadczyła, że zaatakowała i uszkodziła we wtorek Most Krymski, który prowadzi z okupowanego Krymu przez Cieśninę Kerczeńską na Półwysep Tamański w kontynentalnej części Rosji
16:45 Holandia: Premier rządu Dick Schoof podał się do dymisji po wyjściu PVV z koalicji
14:50 Grecja: Trzęsienie ziemi o magnitudzie 5,2 u wybrzeży Krety
14:27 Białystok: Proces policjantów oskarżonych w związku z interwencją. Zatrzymany zmarł
14:03 Prezydent Andrzej Duda: zaszczytem było realizować z prezydentem Litwy politykę dla dobra obu państw
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Nysie zaprasza na spotkanie z Danielem Obajtkiem oraz Michałem Dworczykiem, 5 czerwca (czwartek), g. 19:00, Nyski Dom Kultury ul. Wałowa 7
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Gdańsk II zaprasza na protest - Nie dla nielegalnej imigracji!, 8 czerwca (niedziela), g. 12, pod Radą Miasta Gdańska ul. Wały Jagiellońskie 1
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"

Autokar z piłkarzami Fenerbahce ostrzelany

Źródło:

Autokar, którym piłkarska drużyna Fenerbahce wracała z meczu ligowego w Rize, został ostrzelany na autostradzie w pobliżu Trabzonu - poinformował prezes klubu ze Stambułu Mahmut Uslu. W zdarzeniu ucierpiał kierowca, który trafił do szpitala.

Według Uslu, który podróżował razem z zespołem, w kierunku autobusu niezidentyfikowani napastnicy oddali kilka strzałów. Ich ślady są najbardziej widoczne na przedniej szybie, która została podziurawiona. Ranny został kierowca, którego odwieziono do szpitala. Żadnemu z zawodników nic się nie stało.

- To niewiarygodne. Mogło dojść do strasznego nieszczęścia, gdyby nasz kierowca nie wykazał się opanowaniem i nie zdołał zatrzymać pojazdu - powiedział szef stambulskiego klubu na antenie tureckiej telewizji.

Ekipa Fenerbahce wracała z Rize, gdzie wcześniej w sobotę pokonała zespół Caykur Rizespor 5:1. W trakcie pierwszej połowy boisko musiał opuścić Ludovic Obraniak. Urodzony we Francji reprezentant Polski trafił do szpitala z powodów problemów kardiologicznych. Badania wykluczyły, by przeszedł zawał, ale noc spędzi pod obserwacją lekarzy.

Drużyna ze Stambułu zwycięstwie 5:1 została liderem, ale może stracić prowadzenie w niedzielę lub w poniedziałek, kiedy swoje mecze będą rozgrywać jej lokalni rywale - Galatasaray i Besiktas.

PAP

Wiadomości

MSZ protestuje przeciwko słowom o Nawrockim, które ukazały się w izraelskiej gazecie

Wyższy zasiłek pogrzebowy i nowe zasady wsparcia z pomocy społecznej

KAS: wczoraj życzenia dla Pierwszej Damy, dzisiaj zemsta

Lidl wycofał się z Gietrzwałdu. Zwycięstwo protestów i historii

Klaudia El Dursi miała baby shower. „Starej babie nie wypada”? A jednak!

Dziś rozmowa Duda – Nawrocki. Prezydent zapowiada kolejne spotkania

Iga Świątek w półfinale French Open! Polka pewnie pokonała Switolinę

Hołownia o gustach wyborczych młodych. Słowa szokują

Prof. Andrzej Nowak o dr. Karolu Nawrockim: Prezydent wybrany wolą Narodu!

Niemieckie media wzywają rząd w Berlinie do pomocy dla Tuska

HIT DNIA

Najnowszy SONDAŻ uderza w Tuska. Straciłby stołek!

Bochenek: Rząd techniczny to konieczność – potrzebny konsensus w Sejmie

Roszady w rządzie? Ozdoba w Radio Republika: fotel Tuska chciałby przejąć Sikorski

Poboży: Zandberg mówi głośno to, czego Tuskowi koalicjanci się boją!

Zabójstwo z 2003 roku. Uczestnik w końcu odpowie

Najnowsze

MSZ protestuje przeciwko słowom o Nawrockim, które ukazały się w izraelskiej gazecie

Klaudia El Dursi miała baby shower. „Starej babie nie wypada”? A jednak!

Dziś rozmowa Duda – Nawrocki. Prezydent zapowiada kolejne spotkania

Iga Świątek w półfinale French Open! Polka pewnie pokonała Switolinę

Hołownia o gustach wyborczych młodych. Słowa szokują

Wyższy zasiłek pogrzebowy i nowe zasady wsparcia z pomocy społecznej

KAS: wczoraj życzenia dla Pierwszej Damy, dzisiaj zemsta

Lidl wycofał się z Gietrzwałdu. Zwycięstwo protestów i historii