Agnieszka Radwańska wychodzi za mąż
Jutro, w sobotę 22 lipca, Agnieszka Radwańska i Dawid Celt powiedzą sobie sakramentalne "tak". Ślub odbędzie się w Krakowie - podaje "Super Express".
Wśród ponad setki gości mają być również dwie byłe liderki rankingu WTA, a prywatnie przyjaciółki Agnieszki - Angelique Kerber i Caroline Wozniacki.
"Po ceremonii zaślubin, która rozpocznie się o godzinie 15:30, para uda się do Tomaszowic pod Krakowem na huczne wesele" - podaje SE.
Redakcja Telewizji Republika życzy nowożeńcom wszystkiego co najlepsze, a dla p. Agnieszki również sukcesów sportowych!
se.pl / Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Afera w Szpitalu Południowym. Polacy chcą dymisji minister zdrowia
MŚ 2026 - hat-trick Dembele, sensacyjny awans Republiki Zielonego Przylądka (synteza)
Sikorski mówi o upokorzeniu Zełenskiego. Ostra reakcja internautów. "Kolejne antypolskie wystąpienie"