83. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego": Kamil Stoch najlepszy

Kamil Stoch został wybrany sportowcem roku 2017 podczas Gali Mistrzów Sportu 2018. Drugie miejsce zdobył Robert Lewandowski. Napastnik Bayernu Monachium i reprezentacji Polski zaliczył kapitalny rok, zdobywając z klubem z Bawarii mistrzostwo Niemiec i awansując z kadrą na tegoroczny mundial.
Najlepszym trenerem roku wybrano szkoleniowca naszych skoczków narciarskich, Stefana Horngachera. Kategorię "najlepsza drużyna roku" także zdominowała zimowa dyscyplina. Statuetka powędrowała do kadry naszych skoczków narciarskich.
– Dziękuję z całego serca za wsparcie, które dostaje od wszystkich kibiców, rodziny i pięknej żony, która jest moją najlepszą wizytówką. Dziękuję też sztabowi, PZN i sponsorom. Pozdrawiam was serdecznie i idę wreszcie odpocząć – powiedział szczęśliwy Kamil Stoch.
Brawo Kamil! Wcale nie przesądzam że został #SportowiecRoku dzięki dzisiejszemu megatriumfowi. TCS 2017 też wygrał. Kibice w plebiscycie @przeglad zawsze woleli honorować indywidualnych zwycięzców niż tych w drużynie... pic.twitter.com/WnDjStdhYY
— Michał Pol (@Polsport) 6 stycznia 2018
Klasyfikacja najlepszych sportowców 2017 roku:
1. Kamil Stoch
2. Robert Lewandowski
3. Anita Włodarczyk
4. Łukasz Kubot
5. Paweł Fajdek
6. Patryk Dudek
7. Adam Kszczot
8. Piotr Lisek
9. Piotr Żyła
10. Michał Kwiatkowski
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości

Jabłoński o Modlińskiej 6D: policja pozwoliła przejąć bandytom pełnię władzy nad sporym kawałkiem terenu w Warszawie
Nielegalna promocja kandydata KO. Nawrocki: wszyscy angażują się w ratowanie projektu politycznego, któremu na imię Rafał Trzaskowski
Najnowsze

Jabłoński o Modlińskiej 6D: policja pozwoliła przejąć bandytom pełnię władzy nad sporym kawałkiem terenu w Warszawie

KEP ostrzega przed edukacją zdrowotną wg. Nowackiej: zmiana w postrzeganiu rodziny i miłości

Sakiewicz: zagranica ma dużo do powiedzenia jeśli chodzi wybory w Polsce

SPRAWDŹ TO!
Ostra reakcja Krzysztofa Stanowskiego. "Co za debile!"
