„Spacer z Powstaniem”. Nowy program na antenie TV Republika [wideo]
Od 1 sierpnia 2022 roku Telewizja Republika rozpocznie emisję odcinków nowego programu „Spacer z Powstaniem”. Od poniedziałku do czwartku Marcin Bąk oraz Maciej Albin Gnatowski znany jako raper "Wujek Samo Zło" będą rozmawiać o ważnych dla Powstania miejscach w Warszawie. Odcinki premierowo emitowane będą o godzinie 19:40. Zaplanowano również emisje powtórkowe o godzinie 22:00.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Śląskie: 300 interwencji strażaków dotyczących tlenku węgla, uwaga na upały
"Czy Polacy są gotowi na ukraińskie drony latające nad ich miastami?". Jawne groźby w ukraińskiej telewizji
Armagedon na kolei. Kmita alarmuje o gigantycznych opóźnieniach