„Spacer z Powstaniem”. Nowy program na antenie TV Republika [wideo]
Od 1 sierpnia 2022 roku Telewizja Republika rozpocznie emisję odcinków nowego programu „Spacer z Powstaniem”. Od poniedziałku do czwartku Marcin Bąk oraz Maciej Albin Gnatowski znany jako raper "Wujek Samo Zło" będą rozmawiać o ważnych dla Powstania miejscach w Warszawie. Odcinki premierowo emitowane będą o godzinie 19:40. Zaplanowano również emisje powtórkowe o godzinie 22:00.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
"Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady". IPN przypomina o ważnej rocznicy
Głowy państw jutro w Poznaniu. To tu rozpoczęło się burzenie żelaznej kurtyny
CIONA MUNDIAL CHALLENGE na kanale Youtube Telewizji Republika!