Soliści z Opery i Filharmonii Podlaskiej zaśpiewają dziś dla pań. Koncert on-line

Artykuł
Koncert będzie wyznaniem miłości wszystkim zakochanym w muzyce kobietom
Fot. oifp.eu

Z okazji Dnia Kobiet soliści Opery i Filharmonii Podlaskiej przygotowali wyjątkowy koncert. Będzie go można wysłuchać online.

Koncert, który kobietom dedykują soliści Opery i Filharmonii Podlaskiej pomoże znaleźć własną wibrację. Będzie to także opowieść o kobietach i mężczyznach w różnych sytuacjach życiowych i zachętą, w ślad za piosenką „Pure Imagination” z „Charliego i Fabryki Czekolady”, by uruchomić niezmąconą, bezgraniczną wyobraźnię. Męska część składu solistów OiFP, czyli Bartłomiej Łochnicki, Maciej Nerkowski i Rafał Supiński zaznaczy dobitnie swoją artystyczną obecność, co podkreśli wykonaniem „I Am Aldolpho”.

Koncert będzie jednak przede wszystkim podziękowaniem i nietuzinkowym wyznaniem miłości wszystkim zakochanym w muzyce kobietom. A w związku z tym, że mężczyźni bez kobiet różnie sobie radzą, tercet przy fortepianie wspierać będzie wspaniała kobieta Karina Komendera. Koncert potrwa godzinę. Będzie można obejrzeć go na kanale Youtube Opery i Filharmonii Podlaskiej dziś o godz. 19.00.

Źródło: oifp.eu

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy