Śnieżyca w Wielkiej Brytanii. Nie żyją dwie osoby
Co najmniej dwie osoby zginęły w wyniku pierwszej w tym roku w Wielkiej Brytanii burzy śnieżnej, której prędkość osiągała miejscami 160 kilometrów na godzinę - podała w sobotę agencja Associated Press.
Śnieżyca uderzyła w północne części Anglii, Szkocję oraz Północną Irlandię, powodując zamknięcia dróg, opóźnienia pociągów i przerwy w dostawach prądu.
polsatnews.pl
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
„Tam giną ludzie”. Wydanie specjalne TV Republika po relacji sygnalisty
Wildstein o aferze szpitalnej: To nie jest afera, to jest metoda
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!