Śnieżyca w Wielkiej Brytanii. Nie żyją dwie osoby
Co najmniej dwie osoby zginęły w wyniku pierwszej w tym roku w Wielkiej Brytanii burzy śnieżnej, której prędkość osiągała miejscami 160 kilometrów na godzinę - podała w sobotę agencja Associated Press.
Śnieżyca uderzyła w północne części Anglii, Szkocję oraz Północną Irlandię, powodując zamknięcia dróg, opóźnienia pociągów i przerwy w dostawach prądu.
polsatnews.pl
Komentarze
Najnowsze
Iran zaatakował cele powiązane z USA w odpowiedzi na amerykańskie ataki
Groził prezydentowi RP w internecie. Policja zatrzymała obywatela Ukrainy
Policjant szantażował kobiety nagimi zdjęciami? Szokująca sytuacja w komendzie w Mielcu