Śnieżyca w Wielkiej Brytanii. Nie żyją dwie osoby
Co najmniej dwie osoby zginęły w wyniku pierwszej w tym roku w Wielkiej Brytanii burzy śnieżnej, której prędkość osiągała miejscami 160 kilometrów na godzinę - podała w sobotę agencja Associated Press.
Śnieżyca uderzyła w północne części Anglii, Szkocję oraz Północną Irlandię, powodując zamknięcia dróg, opóźnienia pociągów i przerwy w dostawach prądu.
polsatnews.pl
Komentarze
Najnowsze
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!