Śmierdząca sprawa w Iganiach. Z ciężarówki wylały się resztki poubojowe
Na skutek awarii ciężarówki, na jezdnię wylało się kilka ton śmierdzących resztek poubojowych. Resztki były rozsypane na odcinku około 100 metrów.
Do zdarzenia doszło 10 czerwca w obrębie ronda w Iganiach. Powodem była awaria samochodu ciężarowego.
- O sytuacji został powiadomiony zarządca drogi. Odpady uprzątnięto. Nie stwierdzono winy kierowcy w zdarzeniu, nie został wiec ukarany mandatem - poinformowała oficer prasowy KMP w Siedlcach, kom. Agnieszka Świerczewska.
tygodniksiedlecki
Komentarze
Najnowsze
Mer Lwowa grozi Kaczyńskiemu sądem. Morawiecki: proście o wybaczenie
Dlaczego syn Fabijańskiego nie został ochrzczony? Aktor zabrał głos: „Nic na siłę”
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu