Śmierdząca sprawa w Iganiach. Z ciężarówki wylały się resztki poubojowe
Na skutek awarii ciężarówki, na jezdnię wylało się kilka ton śmierdzących resztek poubojowych. Resztki były rozsypane na odcinku około 100 metrów.
Do zdarzenia doszło 10 czerwca w obrębie ronda w Iganiach. Powodem była awaria samochodu ciężarowego.
- O sytuacji został powiadomiony zarządca drogi. Odpady uprzątnięto. Nie stwierdzono winy kierowcy w zdarzeniu, nie został wiec ukarany mandatem - poinformowała oficer prasowy KMP w Siedlcach, kom. Agnieszka Świerczewska.
tygodniksiedlecki
Komentarze
Najnowsze
Kania: Szpital Południowy to afera porównywalna z „łowcami skór”
Dania zaostrza przepisy. Ukraińcy w wieku poborowym nie otrzymają już ochrony
Oficjalny bilans trzęsienia ziemi w Wenezueli wzrósł do 235 zabitych i 4,3 tys. rannych!
HIT DNIA