Śmierdząca sprawa w Iganiach. Z ciężarówki wylały się resztki poubojowe
Na skutek awarii ciężarówki, na jezdnię wylało się kilka ton śmierdzących resztek poubojowych. Resztki były rozsypane na odcinku około 100 metrów.
Do zdarzenia doszło 10 czerwca w obrębie ronda w Iganiach. Powodem była awaria samochodu ciężarowego.
- O sytuacji został powiadomiony zarządca drogi. Odpady uprzątnięto. Nie stwierdzono winy kierowcy w zdarzeniu, nie został wiec ukarany mandatem - poinformowała oficer prasowy KMP w Siedlcach, kom. Agnieszka Świerczewska.
tygodniksiedlecki
Komentarze
Najnowsze
RCB bije na alarm. Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna
Zielona Góra: awantura z politykami KO o imigrantów, mieszkańcy zdecydowanie zaprotestowali!
SPRAWDŹ TO!
Giertych przekroczył granicę! Tak skomentował relację prezydenta Nawrockiego