Siermiężny pokaz głupoty. Niczego nie słyszeli, o niczym nie wiedzieli [wideo]
Reprezentanci opozycji znowu dali plamę. Tym razem na temat wolności słowa. Przybyli na sejmową Komisję Kultury i Środków Przekazu politycy Koalicji Obywatelskiej porazili zgromadzonych tam dziennikarzy stanem nie tylko braku wiedzy, ale i ogłady oraz podstaw dobrego wychowania. O nękaniu ludzi mediów przez TVN dowiedzieli się po raz pierwszy. O zarzutach i procesach kierowanych pod ich adresem też. Stan odklejenia wydawał się być trudny do zrozumienia. Więcej w głównym wydaniu informacji. Zaprasza Piotr Kieraga.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”
Kuźmiuk: Zełenski przekroczył czerwoną linię, to są szalone decyzje