Sellin w Republice: liberałowie chcą w Polsce cenzury. To zdumiewające [wideo]
"Myślę, że tą aktywnością TVN-u w tej sprawie (cenzury prewencyjnej, przyp. red.), powinni się zainteresować właściciele tej telewizji. Właścicielami tej telewizji jest korporacja amerykańska", powiedział dziś w Republice wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin. Jak dodał, "Amerykanie są szczególnie przeczuleni na wolność słowa i słusznie, bo wolność słowa jest źrenicą demokracji i w ustroju amerykańskim się tej źrenicy bardzo pilnuje", zaznaczył w rozmowie z Iloną Januszewską.
"Dobrze by było, aby właściciele się zainteresowali, co stacja do nich należąca w Polsce wyprawia w tej sprawie. Jak próbuje zamknąć usta swoim adwersarzom. Jak próbuje tę cenzurę prewencyjną zastosować", ocenił Sellin. "Hańba dla dziennikarzy, którzy pewnie w większości sami z siebie uważają za jakichś liberałów", skwitował.
Zobaczcie całą audycję.
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem