Sellin w Republice: liberałowie chcą w Polsce cenzury. To zdumiewające [wideo]
"Myślę, że tą aktywnością TVN-u w tej sprawie (cenzury prewencyjnej, przyp. red.), powinni się zainteresować właściciele tej telewizji. Właścicielami tej telewizji jest korporacja amerykańska", powiedział dziś w Republice wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin. Jak dodał, "Amerykanie są szczególnie przeczuleni na wolność słowa i słusznie, bo wolność słowa jest źrenicą demokracji i w ustroju amerykańskim się tej źrenicy bardzo pilnuje", zaznaczył w rozmowie z Iloną Januszewską.
"Dobrze by było, aby właściciele się zainteresowali, co stacja do nich należąca w Polsce wyprawia w tej sprawie. Jak próbuje zamknąć usta swoim adwersarzom. Jak próbuje tę cenzurę prewencyjną zastosować", ocenił Sellin. "Hańba dla dziennikarzy, którzy pewnie w większości sami z siebie uważają za jakichś liberałów", skwitował.
Zobaczcie całą audycję.
Najnowsze
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!