Sejm nie uchylił rozporządzenia w sprawie stanu wyjątkowego. Zdecydowana większość posłów opowiedziała się za decyzją prezydenta
Sejm nie uchylił rozporządzenia Prezydenta RP wprowadzającego stan wyjątkowy na części obszaru województw podlaskiego i lubelskiego.
Za wnioskiem o uchylenie tego rozporządzenia zagłosowało 168 posłów, przeciw było 247, a 20 wstrzymało się od głosu.
Projekt uchwały ws. uchylenia prezydenckiego rozporządzenia złożył w piątek do marszałek Sejm Elżbiety Witek szef klubu Lewicy Krzysztof Gawkowski.
Portal TV Republika
Komentarze
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
TYLKO U NAS
Fundusz Pracy bez pieniędzy na praktyki – chaos refundacyjny uderza w młodych praktykantów
Zełenski na linii frontu pod Kupiańskiem. Prezydent Ukrainy podziękował żołnierzom za walkę z rosyjskim agresorem
płk. Kozłowski z apelem do Tuska: jak najszybciej oficerowie kontrwywiadu muszą odwiedzić Siemoniaka
Najnowsze
TYLKO U NAS
Fundusz Pracy bez pieniędzy na praktyki – chaos refundacyjny uderza w młodych praktykantów
Bochenek: Jutro przedstawimy ofertę programową dotycząca ochrony zdrowia
Cenckiewicz chce odwieszenia poboru. Tomczyk: nie ma takich planów