Schody w drodze do raju. Legia poznała potencjalnych rywali
W poniedziałek rozlosowano pary 3 rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Jeśli Legia pokona w dwumeczu Florę Tallin, zmierzy się ze zdecydowanie lepszym zespołem.
Legia w trzeciej rundzie może trafić na Dinamo Zagrzeb. Chorwacki gigant jest regularnym uczestnikiem Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Legia może się zmierzyć ze Omonią Nikozja, czyli zespołem, który wyeliminował Legię z poprzedniej edycji tych rozgrywek.
W przypadku pokonania drużyny z Estonii Legia będzie już pewna udziału w fazie grupowej nowych rozgrywek- Ligi Konferencji. Jeśli Legia awansuje na czwarty etap rywalizacji, jesienią będzie występować co najmniej w grupie Ligi Europy.
Mecze trzeciej rundy eliminacji odbędą się w dniach 3-4 sierpnia oraz 10-11 sierpnia.
W III rundzie eliminacji #ChampionsLeague Legia Warszawa zmierzy się z Dinamem Zagrzeb lub Omonią Nikozja https://t.co/nSx6gknStX
— Sport PR (@sportradiopl) July 19, 2021
Najnowsze
Brawa były, uścisku dłoni już nie. Doda ujawnia, jak zachowała się Rozenek
Polska mistrzyni olimpijska zapowiedziała koniec kariery. Sezon 2026 będzie jej ostatnim
Arktyczny mróz trzyma Polskę. Najgorsze dopiero przed nami