Sakiewicz w Republice: nie wierzę, że dostaniemy pieniądze z UE [wideo]

Artykuł
Telewizja Republika

- Unii chodzi o to, żeby Polskę skolonizować i przeznaczyć jako zaplecze robocze dla Niemiec – stwierdził red Tomasz Sakiewicz w programie „Polityczne Podsumowaniu Tygodnia”. – Chodzi o stworzenie z Polski super-kolonii. Taką mamy przeznaczoną rolę – dodał red. nacz. Gazety Polskiej.

 #PolskaNaDzieńDobry | @TomaszSakiewicz (@GPtygodnik):

W działaniach @Platforma_org nie ma troski o Polskę. Niemcy i @donaldtusk użyją wszystkiego, żeby nie było #CPK. CO2 niemieckie nie szkodzi, tylko polskie. #włączprawdę #TVRepublika

— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) August 5, 2022

- Absolutnie nie wierzę, że dostaniemy pieniądze z Unii Europejskiej. Póki można walić w ten rząd, będą to robić aż do wyborów. Będą próbować, żeby z powrotem zainstalować Donalda Tuska. Może się to zmienić po wyborach. Bruksela uderza w rząd i będzie to robić – stwierdził red. Tomasz Sakiewicz w Telewizji Republika.

- Komisja Europejska jest takim pijanym mężem, który obiecuje jedno, a robi drugie. Wszystkie obietnice, które składali urzędnicy KE – nie zostały dotrzymane. A jeszcze dokładają często jakieś dopiski drobnym druczkiem i potem mówią, że coś nie zostało zrobione. Oni nie zamierzają dać Polsce pieniędzy i to chyba już dla wszystkich jest jasne. Możemy mianować sędziego Tuleyę pierwszym bogiem Sądu Najwyższego, ale oni i tak tych pieniędzy nie dadzą. Bo nie o sędziego Tuleyę tu chodzi. Chodzi o rząd, chodzi żeby Polskę skolonizować i przeznaczyć jako zaplecze robocze dla Niemiec – powiedział red. Sakiewicz w „Politycznym Podsumowaniu Tygodnia”.

 

 Cała rozmowa w oknie poniżej. Polecamy!

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy