Sakiewicz: konferencje na które się nie wpuszcza odbywają się na Białorusi i Rosji, ale nie tu! [wideo]
Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i założyciel Telewizji Republika, wyraził swoje oburzenie wobec praktyki ograniczania dostępu do konferencji prasowych, zawiadomił prokuraturę w związku z nieprzyjęciem dziennikarza Telewizji Republika na konferencję o niezwykłej wadze, dotyczącą losów telewizji publicznej. W Polsce, podobnie jak na Białorusi i w Rosji, niektórzy dziennikarze zostają wyłączeni z takich wydarzeń lub nie są wpuszczani na nie. Telewizja Republika, jako alternatywa dla istniejących mediów, stara się bronić wolności słowa i zapewnić obiektywne informacje. To ważne, aby zachować otwartość i różnorodność mediów, aby obywatele mieli dostęp do różnych źródeł informacji.
Najnowsze
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji