SZOK! Posłanka Lewicy zapytana o gwałty przez migrantów, odpowiedziała... „przecież można dokonać aborcji!”

portal tvrepublika.pl 11-07-2023, 16:30
Artykuł
tvp.info

Wczoraj podczas programu „Arena Poglądów” z ust Joanny Senyszyn - posłanki Lewicy padły szokujące słowa. "Na szczęście przepisy pozwalają usuwać ciążę z gwałtu", tak brzmiała jej odpowiedź na pytanie o gwałty, których masowo dokonują migranci. Ci, których lewica tak chętnie chce przyjmować do naszego kraju.

Program „Arena Poglądów” emitowany w TVP1 charakteryzuje się tym, że osoby z widowni mogą zadawać pytania. Tak było też wczoraj, kiedy jedna z kobiet swoje pytanie skierowała do Joanny Senyszyn - posłanki Lewicy.

"Czy państwa pomysłem na zapełnienie tego problemu niżu demograficznego jest wpuszczenie nielegalnych imigrantów, którzy będą nas krzywdzić i w ten sposób będą zapełniać naszą populację?", brzmiało pytanie. 

Odpowiedź zszokowała nie tylko osobę zadającą to pytanie i zebranych w studio. Zszokowała również całą polską przestrzeń publiczną. Dlaczego? Bo Senyszyn oświadczyła, że kobieta już ją o to pytała i dalej „powtarza bzdury”. "Odpowiedź jest prosta, na szczęście przepisy aborcyjne pozwalają usuwać ciąże z gwałtu", rzuciła. No tak, co tam z traumą po gwałcie. Grunt, że można "pozbyć się problemu"...

 

Źródło: tvp.info

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy