SLD składa wniosek ws. skrócenia kadencji Sejmu
– Sojusz Lewicy Demokratycznej chce skrócenia kadencji Sejmu i złoży odpowiedni wniosek w tej sprawie – poinformowała w Sejmie posłanka tej partii Anna Bańkowska.
– Sytuacja polityczna w kraju jest niepewna. Od wczoraj wszyscy jesteśmy świadkami jawnej już destabilizacji sytuacji w rządzie, Platformie Obywatelskiej, co oznacza de facto destabilizację państwa – mówiła na konferencji prasowej Bańkowska.
Bańkowska podkreślała, że SLD chce „oszczędzić obywatelom wielomiesięcznych kłótni między koalicją rządową a PiS”. – Sojusz uważa, że ten czas destabilizacji trzeba skrócić. Jesteśmy za skróceniem kadencji Sejmu – oświadczyła.
– Chcemy skończył ten żenujący spektakl kompromitujący nasze państwo. Niestety ekipa rządowa straciła zaufanie społeczeństwa – mówił z kolei poseł Marek Balt.
Najnowsze
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji