Rząd inwestuje w samorząd. Budżet państwa sfinansuje drogi w regionach [wideo]
Rząd planuje przeznaczyć około 3 mld zł dla samorządów na dofinansowanie rozbudowy sieci dróg do nowych terenów inwestycyjnych i na ich uzbrojenie - poinformował wiceminister infrastruktury Rafał Weber. Inwestycje te będą realizowane w ramach Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład".
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Poważny wypadek w Poznaniu. Autobus zderzył się z tramwajem
Kilkadziesiąt osób do przesłuchania. Rusza szerokie śledztwo ws. Szpitala Południowego
Przydacz: strona ukraińska nie jest zainteresowana realną dyskusją z polskim prezydentem