Rząd inwestuje w samorząd. Budżet państwa sfinansuje drogi w regionach [wideo]
Rząd planuje przeznaczyć około 3 mld zł dla samorządów na dofinansowanie rozbudowy sieci dróg do nowych terenów inwestycyjnych i na ich uzbrojenie - poinformował wiceminister infrastruktury Rafał Weber. Inwestycje te będą realizowane w ramach Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład".
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Przemysł drzewno-meblarski stracił cierpliwość do Hennig-Kloski
Polska ma zapomnieć o UPA, ale pamiętać o pieniądzach dla Ukrainy. To jest plan Poroszenki
Polscy internauci jednoznacznie: Zelenski przekroczył granicę gróźb i kłamstw