Rząd inwestuje w samorząd. Budżet państwa sfinansuje drogi w regionach [wideo]
Rząd planuje przeznaczyć około 3 mld zł dla samorządów na dofinansowanie rozbudowy sieci dróg do nowych terenów inwestycyjnych i na ich uzbrojenie - poinformował wiceminister infrastruktury Rafał Weber. Inwestycje te będą realizowane w ramach Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład".
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Trzaskowski do dymisji! Rusza obywatelska akcja na rzecz referendum
Pęka zmowa milczenia. Kolejny lekarz mówi o patologii w Szpitalu Południowym
Nowy rejestr umów rusza od 1 lipca. Rezydenci wskazują na poważną lukę