Rozwój prenatalny człowieka od poczęcia do narodzin. Trójwymiarowa książka fundacji pro-life

Ściągając aplikację na smartfon można, zobaczyć w trójmiarze nienarodzone dziecko i etapy jego rozwoju
Fot. Canva

Fundacja Małych Stópek wydała trójwymiarową książeczkę „Genesis", która zawiera informacje o rozwoju prenatalnym człowieka.

Ściągając aplikację na smartfon można, zobaczyć w trójmiarze nienarodzone dziecko i etapy jego rozwoju. Po uruchomieniu aplikacji należy nakierować telefon na konkretną stronę i wtedy można zobaczyć filmik o konkretnym etapie rozwoju dziecka.

- Bogatą grafikę, zawartą w tym materiale, można oglądać za pomocą smartfonu. Obrazy z książki widzimy w telefonie w trójmiarze z możliwością oglądania wnętrza ciała nienarodzonego dziecka. Widzimy więc układ krwionośny czy kostny - mówi ks. Tomasz Kancelarczyk.

- Książkę zaopiniowali biolodzy i lekarze. „Genesis - początek życia człowieka”, to nowy wymiar edukacji pro-life, który proponujemy jako Fundacja Małych Stópek. Wymiar wykorzystujący możliwości, jakie daje nam dzisiejsza technologia oraz forma, która jest mocnym ukłonem w stronę młodych ludzi, bo to ich pragniemy zainteresować tematem życia prenatalnego - mówi Anna Piotrowska z Fundacji Małych Stópek.

Facebook/Fundacja Małych Stópek

Źródło: Facebook/Fundacja Małych Stópek / Radio Szczecin

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy