Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem
Po zakończeniu wieloletniego związku i rozwodu z Brad Pitt, Angelina Jolie ujawnia, że od dekady nie była w żadnej relacji i skupia się głównie na rodzinie oraz pracy.
Angelina Jolie i Brad Pitt poznali się w 2004 roku na planie filmu „Pan i Pani Smith”. Para zaczęła się spotykać niedługo później, a przez lata tworzyła jedną z najgłośniejszych relacji w Hollywood. Wspólnie mają sześcioro dzieci: Maddoxa, Paxa, Zaharę, Shiloh oraz bliźnięta Knoxa i Vivienne. Pobrali się w 2014 roku, jednak już dwa lata później Jolie złożyła pozew o rozwód. Formalne zakończenie małżeństwa nastąpiło dopiero pod koniec 2024 roku.
Aktorka w najnowszych wypowiedziach przyznała, że od czasu rozstania nie była w żadnym związku i przez lata nie próbowała budować nowej relacji.
„Nie umawiałam się z nikim od czasu rozwodu, czyli już od dekady” – powiedziała.
Jak podkreśla, przez ten czas najważniejsze było dla niej wychowanie dzieci i uporządkowanie życia rodzinnego po rozstaniu.
„Myślę, że muszę znów zacząć żyć. Być znowu wolna. W pewnym sensie życie trochę mnie połamało” – dodała.
Jolie zwróciła też uwagę na wpływ macierzyństwa i rozmów z dorastającymi dziećmi, które zmieniają jej perspektywę.
„Rozmawiają ze mną jak młode kobiety i widzę, czego dla nich chcę. Widzę też, czego nie chcę, by straciły i czego chciałabym, by się trzymały. To przypomina mi także, co sama mogłam utracić. Myślę, że w pewnym sensie one przywracają mi dawną mnie” – powiedziała.
Aktorka zaznaczyła również, że stopniowo odzyskuje przestrzeń na życie prywatne poza rolą matki.
„Moje pragnienie, by dzieci miały w sobie siłę, otwartość, łagodność, wiarę i zadziorność, przypomina mi o tym. (...) Otwiera się dla mnie przestrzeń, by znowu być kobietą, a nie wyłącznie mamą” – podsumowała.
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X