Zobacz kto przybył na wystawną imprezę do Donalda Trumpa

Podczas wystawnego spotkania, na którym odbyła się również konferencja w ośrodku Mar-a-Lago prezydenta – elekta Donalda Trumpa odwiedzili m.in. sławny Rocky Balboa czyli Sylvester Stallone oraz nominowany na prokuratora generalnego Matt Gaetz.
Podczas spotkania zorganizowanego w ośrodku należącym do Trumpa, prezydent wygłosił przemówienie na konferencji America First Policy Conference.
Na spotkaniu był obecny Sylvester Stallone, znany z roli Rocky'ego Balboa, który porównał Trumpa do Jerzego Waszyngtona.
Podczas przemówienia Trump ogłosił nominację gubernatora Dakoty Północnej, Douga Burguma, na stanowisko sekretarza Departamentu Spraw Wewnętrznych. - To będzie fantastyczne - powiedział o Burgumie, podkreślając jego doświadczenie biznesowe.
W imprezie Donalda Trumpa obecni byli również, Robert F. Kennedy Jr. z żoną, aktorką Cheryl Hines. Trump pochwalił Kennedy'ego, nazywając go "wielkim umysłem", Kellyanne Conway, Tucker Carlson, Sean Spicer, Donald Trump Jr., Tulsi Gabbard oraz były koszykarz NBA Enes Kanter.
Źródło: o2.pl
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Polecamy Sejm
Wiadomości
"Zaświadczenie o niekaralności z kraju pochodzenia". Posłowie PiS domagają się zmian w branży taksówkarskiej
Bochenek dziwi się odwołaniu przez Hołownię spotkania z prezydentem. "Naciski na niego będą pewnie do ostatniego momentu"
Najnowsze

Król o odebraniu immunitetu Macierewiczowi: ściga się człowieka, który sprawę wyjaśniał kompleksowo

Leon XIV do młodzieży: nie jesteście samotnymi pielgrzymami

Warchoł do rządu Tuska: przestańcie hańbić polski mundur i upokarzać tych, którzy go noszą [WIDEO]
