Wojewódzki zaprosił do programu gwiazdę OnlyFans. Internauci grzmią: „Dno i wodorosty!”
Zaproszenie Leny Polanski do podcastu „Wojewódzk i Kędzierski” wywołało falę ostrych komentarzy w sieci. Internauci nie kryją oburzenia i ostro krytykują zarówno bohaterkę odcinka, jak i prowadzących program.
W sieci zawrzało po tym, jak ogłoszono udział Leny Polanski w najnowszym odcinku podcastu „Wojewódzki i Kędzierski”. Influencerka znana z działalności na platformie dla dorosłych oraz kontrowersyjnych medialnych akcji ponownie znalazła się w centrum uwagi.
Internauci zwracają też uwagę na wcześniejsze wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego, który niedawno krytykował Krzysztofa Stanowskiego za zaproszenie Grzegorza Brauna do programu. W sieci pojawiają się komentarze sugerujące niespójność w jego ocenach dotyczących doboru gości.
Internauci nie szczędzili mocnych słów, pisząc m.in.:
Kuba, jak można tak się zaorać? Stanowskiemu zarzucać Brauna, a samemu promować porno wśród młodzieży jako styl życia.
Wojewódzki już nie wie co robić.
Przestańcie dawać takim ludziom atencję, proszę.
Przestańcie promować takich ludzi, świat upada.
Źródło: instagram.com/@wojewodzkikedzierski
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X