Cichopek i Kurzajewski postawili na naturę – ujawniono miejsce ślubu
Już w sobotę Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski powiedzą sobie „tak”! Pojawiły się pierwsze informacje o wyjątkowym miejscu ceremonii i gościach, którzy będą świadkami tego wydarzenia.
W sobotę Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski powiedzą sobie „tak” podczas kameralnej uroczystości. Dla obojga będzie to drugi ślub – wcześniej aktorka była związana z Marcinem Hakielem, a dziennikarz z Pauliną Smaszcz.
Jak ustaliło Party, wśród gości znajdą się m.in. Joanna Kurska oraz Edward Miszczak. Wybrany przez parę młodą hotel położony w otulinie Parku Narodowego będzie dostępny na wyłączność dla gości weselnych.
„Nieprzypadkowo wybór padł na stylowy hotel położony w otulinie Parku Narodowego, którego właścicielami są przyjaciele pary młodej. To oni zadbają o całą uroczystość. Cały obiekt zostanie udostępniony na wyłączność gościom weselnym. Wnętrza sal balowych hotelu łączą elegancję z naturalnym ciepłem, tworząc idealne warunki do świętowania w wyjątkowym stylu. Każdy detal – od wystroju po kompozycję menu – dopracowany został z myślą o gościach i przyjaciołach pary młodej. Dla każdego gościa przyjęcia hotel oferuje komfortowe pokoje oraz apartamenty” – czytamy.
To wyjątkowe miejsce podkreśla kameralny i elegancki charakter ślubu, a goście będą mogli cieszyć się przyjęciem w pełnym komforcie.
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Sejm
Wiadomości
Najnowsze
Bogucki mówi o poważnym wyzwaniu demograficznym w Polsce. "Musimy działać teraz"
Poseł Gosek zawiadamia KRRiTV ws. programu TVP w likwidacji
Prof. Nowak: Musimy zrobić wszystko, żeby uratować demos i obronić demokrację