Potrójna dawka radości u Szczęsnych! Marina i Wojtek zorganizowali huczne urodziny w podwarszawskiej willi

Szczęsnych ogarnęła prawdziwa rodzinna euforia! Potrójne urodziny, nowe kontrakty i mnóstwo radości – zobacz, jak świętowali Marina i Wojtek!
W podwarszawskiej willi rodzina Szczęsnych przeżyła ostatnio prawdziwy wysyp powodów do świętowania! Marina świętowała swoje 36. urodziny, a równocześnie odbyły się urodziny ich dzieci – Liam skończył 7 lat, a roczna Noelia również miała swoje pierwsze urodzinowe przyjęcie.
Wojtek, który właśnie podpisał nowy, prestiżowy kontrakt z FC Barceloną, razem z rodziną spędza czas w Polsce, korzystając z letnich wydarzeń kulturalnych, takich jak koncert Quebonafide czy Open’er Festival.
Impreza urodzinowa odbyła się w pięknie udekorowanej willi pod Warszawą. Na gości czekały dmuchańce, prezenty oraz dwie kolorowe ścianki z balonami – jedna w pastelowych barwach dla małej Noelii, a druga z motywami FC Barcelony dla starszego Liama.
Ciekawostką był tort Mariny, na którym widniała liczba 18 zamiast 36 – chyba żartobliwe przypomnienie, że w sercu zawsze można pozostać młodym.







Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Najnowsze