Sharon Osbourne zabrała głos po śmierci Ozzy’ego. Odpowiedziała na hołd znanego muzyka

Nie żyje Ozzy Osbourne. Legendarny muzyk odszedł w wieku 76 lat. Jego żona Sharon zabrała głos po raz pierwszy po śmierci męża i odpowiedziała na poruszający hołd Gavina Rossdale’a.
Świat rocka pogrążony w żałobie. We wtorkowy poranek media obiegła smutna wiadomość — Ozzy Osbourne nie żyje. Legendarny wokalista Black Sabbath zmarł w wieku 76 lat, po długiej walce z chorobą Parkinsona. Jego stan zdrowia pogorszył się po poważnym upadku w 2019 roku, który doprowadził do powikłań.
Mimo wszystkich przeciwności, Ozzy do końca próbował kontynuować swoją muzyczną karierę i nie tracił ducha. Jak podają źródła, ratownicy przez dwie godziny walczyli o jego życie. Niestety, bezskutecznie.
„Z ogromnym smutkiem musimy przekazać, że dziś rano odszedł nasz ukochany Ozzy Osbourne. Do końca był ze swoją rodziną, która otoczyła go miłością. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie” – przekazano w oficjalnym oświadczeniu rodziny.
W środowy wieczór Sharon Osbourne, żona zmarłego artysty, przerwała milczenie i zabrała głos po raz pierwszy po śmierci męża. Zrobiła to, odpowiadając na wzruszający post Gavina Rossdale’a – angielskiego muzyka i aktora, znanego m.in. z zespołu Bush. Rossdale napisał:
„RIP OZZY – wielki człowiek, prawdziwa legenda. Spotkałem Ozzy'ego tylko kilka razy, ale był tak ciepły, miły i zabawny, że uwielbiam to wspomnienie. Przesyłam dużo miłości jego rodzinie w tym trudnym czasie. Spoczywaj w pokoju.”
Sharon odpowiedziała krótko, ale poruszająco:
„Błogosławieństwa dla ciebie.”
To pierwszy publiczny komentarz Sharon po śmierci męża. Para była razem od ponad 40 lat i wspólnie przeszła przez wzloty i upadki życia w blasku reflektorów. Ich małżeństwo uchodziło za jedno z najbardziej burzliwych, ale i najbardziej trwałych w świecie rocka.
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Rekonstrukcja rządu
Wiadomości
Magda Gessler szykuje niespodziankę dla Jennifer Lopez! Gwiazda nawet się nie spodziewa, co czeka na nią w hotelu
Morawiecki komentuje słowa Marszałka Sejmu o zamachu stanu i działania koalicji 13 grudnia ws. KRRiT
Najnowsze

Bąkiewicz: Wojewoda mazowiecki próbował zablokować Marsz Powstania Warszawskiego. Nie udało się!

Bochenek: Tusk to tchórz. Ucieka od odpowiedzialności, a sprawy chce załatwiać czyimiś rękami

Morawiecki komentuje słowa Marszałka Sejmu o zamachu stanu i działania koalicji 13 grudnia ws. KRRiT
