Przejdź do treści
Republika W piątek zapraszamy na rozmowy polityczne w Radio Republika. O godz. 6:19 gościć będziemy politologa prof. Jacka Reginia Zacharskiego, o godz. 6:35 - Marka Budzisza, eksperta ds. Rosji, a o godz. 7:10 - europoseł Annę Zalewską, PiS
17:21 Neneman: będzie podwyżka stawki CIT dla banków
16:34 Legislacja: do Sejmu trafił prezydencki projekt ustawy ws. zamrożenia cen prądu
16:27 Polska: polscy uczniowie z czterema medalami na Międzynarodowej Olimpiadzie Astronomicznej
16:16 Prezydent podpisał ustawę o przetwarzaniu danych dotyczących przelotu pasażera
16:05 Macron: rozmawiałem z premierem Indii, skoordynowaliśmy stanowiska w sprawie Ukrainy
15:36 Prezydent podpisał nowelę ustawy ws. ochrony firm przed nieuczciwą konkurencją spoza UE
15:00 Szefowa MKiŚ: rząd ponownie skieruje do Sejmu projekt ustawy ws. wiatraków
Wydarzenie Kluby GP New York i New Jersey w imieniu organizatorów zapraszają Polonię na: XXXV Memoriał Kazimierza Deyny – turniej polonijnych drużyn: niedziela 24 sierpnia, Garfield High School, Garfield, NJ, początek 8:00 am
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Częstochowa zaprasza do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nielegalnej migracji przez cały sierpień od 12-tej do 17-tej pod Jasną Górą przy wjeździe na parking od ul.Klasztornej
Wydarzenia Klub "Gazety Polskiej" w Sydney zaprasza na manifestację wspierającą żądania Polski o należne reparacje za straty II Wojny Światowej, przed Konsulatem Niemiec, 29 sierpnia (piątek), g. 1-3 pm., 100 William Street, Woolloomooloo, Sydney
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Małgorzata Rozenek-Majdan na koncercie Jennifer Lopez w ekskluzywnym tureckim kurorcie! Polskie celebrytki na wakacjach dla milionerów

Źródło: instagram.com/@m_rozenek

Jennifer Lopez wystąpiła w Turcji! Na jej koncercie nie zabrakło polskich gwiazd. Małgorzata Rozenek-Majdan błyszczała w cekinach, a towarzyszyły jej inne znane twarze.

Jennifer Lopez już jutro wystąpi w Polsce ale zanim ruszyła w nietypową trasę koncertową, gdzie wstęp za darmo mają goście hotelowi m.in. prestiżowego Regnum Carya Hotel w tureckiej Antalyi. Goście ekskluzywnego kurortu mogli obejrzeć jej show bez dodatkowych opłat, co nie oznacza jednak, że była to rozrywka dla każdego. Wystarczy spojrzeć na ceny za nocleg — sięgające dziesiątek tysięcy złotych — by zrozumieć, że to koncert dla wybranych.

Wśród tych, którym udało się tam dotrzeć, znalazła się Małgorzata Rozenek-Majdan, która na Instagramie pochwaliła się swoją stylizacją. Na koncert Jennifer Lopez wybrała srebrną sukienkę z cekinami, w której błyszczała na tle egzotycznej scenerii.

Na miejscu pojawiły się także inne gwiazdy rodzimego show-biznesu. Na relacjach z Instagrama widać m.in. makijażystkę Magdę Pieczonkę oraz Paulinę Krupińską-Karpiel, które także wybrały się na wakacje do Regnum Carya i nie mogły przegapić takiego wydarzenia.

Występ w Turcji był częścią specjalnej serii koncertów, które artystka daje dla gości wyselekcjonowanych hoteli premium.

Źródło: instagram.com/@m_rozenek

Źródło: Republika

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. 

Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube

Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB

Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X

Wiadomości

Niemcy przypominają filmy Barei. Nasi rodacy skarżą się na fatalne warunki życia za Odrą [SONDA]

Gigantyczny dług za rządów Tuska. 204 miliardy w 7 miesięcy

Ks. Turek: do niektórych zadań Bóg powołuje tylko raz

Pietrzak: ten kto wysyła te drony, testuje nas, czy jesteśmy w stanie się obronić

Ukraina prezentuje i zapewnia: to skuteczna broń przeciwko rosyjskim dronom

Kowalski: wypowiedź Szczerby jest wypowiedzią skandaliczną, która nigdy nie powinna paść

Prezydencki projekt dotyczący tarczy ochronnej już w Sejmie. Bogucki: Do pracy Panie Premierze

Prezydencki minister zapowiedział skierowanie do Sejmu ustawy dot. tarczy energetycznej

Siostra zakonna z Kutna odnaleziona

Polska reaguje na wybuch drona w Osinach. MSZ: rosyjska prowokacja i naruszenie prawa międzynarodowego

Salvini krytykuje Macrona za zachęcanie do udziału w wojnie na Ukrainie

Podajemy aktualne ceny ropy na giełdzie w USA

Fogiel: Po 36 godzinach od uderzenia drona w polską ziemię mamy więcej pytań niż odpowiedzi

HIT DNIA

Prezydent zawetował tzw. ustawę wiatrakową. Tusk i Szłapka już grzmią i manipulują [KOMENTARZE]

Naraził dzieci na niebezpieczeństwo. Odpowie!

Najnowsze

Niemcy przypominają filmy Barei. Nasi rodacy skarżą się na fatalne warunki życia za Odrą [SONDA]

Ukraina prezentuje i zapewnia: to skuteczna broń przeciwko rosyjskim dronom

Kowalski: wypowiedź Szczerby jest wypowiedzią skandaliczną, która nigdy nie powinna paść

Prezydencki projekt dotyczący tarczy ochronnej już w Sejmie. Bogucki: Do pracy Panie Premierze

Prezydencki minister zapowiedział skierowanie do Sejmu ustawy dot. tarczy energetycznej

Tusk zadłuża Polskę w rekordowym tempie

Gigantyczny dług za rządów Tuska. 204 miliardy w 7 miesięcy

Ks. Turek: do niektórych zadań Bóg powołuje tylko raz

Pietrzak: ten kto wysyła te drony, testuje nas, czy jesteśmy w stanie się obronić